• GENERACIJA 2002./2003. ŽENSKE EKIPE
  • 1. MJESTO
    BAJNOK DSE
  • 2. MJESTO
    KKA SZOMBATHELY
  • 3. MJESTO
    FERENCVAROŠ

Rukomet 2002./2003. DJEVOJKE/GIRLS 2016

GRUPA A

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 Ferencvaroš 1 3 3 0 0 6 60 16 44
2 Dugo selo 3 2 0 1 4 33 39 -6
3 Metković 3 1 0 2 2 25 30 -5
4 Izola 3 0 0 3 0 17 50 -33

GRUPA B

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 Ferencvaroš 2 3 3 0 0 6 50 24 26
2 ŽRK Hoteli Makarska 1 3 2 0 1 4 29 25 4
3 Šempeter 3 1 0 2 2 24 40 -16
4 Bolier IF 3 0 0 3 0 22 36 -14

GRUPA C

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 Krim 1 3 3 0 0 6 43 16 27
2 Bajnok DSE Nemesvamos 3 2 0 1 4 48 21 27
3 ŽRK Vukovar 3 1 0 2 2 16 40 -24
4 ŽRK Izviđač 3 0 0 3 0 0 30 -30

GRUPA D

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 UKS Bukovia Buk 3 3 0 0 6 45 26 19
2 Žalec 3 1 0 2 2 30 35 -5
3 Debrecen 2 3 1 0 2 2 35 41 -6
4 Split 2010 3 1 0 2 2 25 33 -8

GRUPA E

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 Katarina 3 2 1 0 5 64 43 21
2 Ferencvaroš 3 3 1 2 0 4 47 40 7
3 SPR Pogon Zabrze 3 1 0 2 2 42 49 -7
4 RK Orkan 3 0 1 2 1 37 58 -21

GRUPA F

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 ŽRK Ivanić 3 3 0 0 6 34 27 7
2 Csepel DSE 3 2 0 1 4 29 24 5
3 Alytus SRC 3 1 0 2 2 37 32 5
4 ŽRK Dalmatinka 3 0 0 3 0 30 47 -17

GRUPA G

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 Szombathely KKA 3 3 0 0 6 57 24 33
2 Olimpija 1 3 2 0 1 4 43 30 13
3 Krim 2 3 1 0 2 2 39 41 -2
4 ŽARK Split 3 0 0 3 0 19 63 -44

GRUPA H

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 Debrecen 1 3 3 0 0 6 50 10 40
2 ŽRK Jerkovac 3 2 0 1 4 29 24 5
3 Malmo 3 1 0 2 2 23 38 -15
4 Olimpija 2 3 0 0 3 0 0 30 -30
OSMINA FINALA
29-06-2016 11:35
29-06-2016 12:15
29-06-2016 10:15
29-06-2016 10:15
29-06-2016 12:45
29-06-2016 10:05
29-06-2016 10:45
29-06-2016 12:45
ČETVRTFINALE
RAZIGRAVANJE ZA 9.-16. MJESTO
29-06-2016 15:25
29-06-2016 17:25
29-06-2016 19:25
29-06-2016 17:00
29-06-2016 17:00
29-06-2016 17:00
RAZIGRAVANJE ZA 17.-24. MJESTO
30-06-2016 11:25
30-06-2016 12:05
30-06-2016 12:45
30-06-2016 13:25
30-06-2016 15:25
RAZIGRAVANJE ZA 13.-16. MJESTO
30-06-2016 10:05
RAZIGRAVANJE ZA 9.-12. MJESTO
30-06-2016 10:45
30-06-2016 10:45
RAZIGRAVANJE ZA 5.-8. MJESTO
30-06-2016 10:05
30-06-2016 10:05
POLUFINALE
UTAKMICA ZA 15.MJESTO
30-06-2016 15:45
UTAKMICA ZA 13.MJESTO
UTAKMICA ZA 11.MJESTO
30-06-2016 15:00
UTAKMICA ZA 9.MJESTO
UTAKMICA ZA 7.MJESTO
UTAKMICA ZA 5.MJESTO
30-06-2016 16:30
UTAKMICA ZA 3.MJESTO
FINALE

Oglasi

Mr. Wok

Braco company

Cvjećarnica Strelicija

Agrohortus

Pastor

Praona auta - Čović

Frizerski salon Mario

Ljekarna Vuković

Caffe bar Vice

Turistička zajednica grada Makarske

California Fitness Centar Makarska

Look and Drive

Internetski kolačići poboljšavaju Vaše iskustvo na sportmakarska.com. Da biste saznali više o kolačićima koje koristimo i kako ih izbrisati, pogledajte našu politiku kolačića.

  Nastavkom pregleda naših stranica slažete s korištenjem kolačića.