• GENERACIJA 2004./2005. ŽENSKE EKIPE
  • 1. MJESTO
    BAJNOK DSE
  • 2. MJESTO
    FERENCVAROŠ
  • 3. MJESTO
    DEBRECEN

Rukomet 2004./2005. DJEVOJKE/GIRLS 2016

GRUPA A

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 Ferencvaroš 1 4 3 0 1 6 78 46 32
2 Szombathely KKA 2 4 3 0 1 6 68 42 26
3 ŽRK Hoteli Makarska 2 4 3 0 1 6 49 53 -4
4 Šempeter 4 1 0 3 2 34 57 -23
5 Arsenal Taureni 4 0 0 4 0 41 72 -31

GRUPA B

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 Debrecen 4 4 0 0 8 68 26 42
2 Ferencvaroš 2 4 2 1 1 5 45 51 -6
3 Vranjic Petason 4 1 2 1 4 40 44 -4
4 Metković 4 1 0 3 2 36 49 -13
5 Žalec 1 4 0 1 3 1 39 58 -19

GRUPA C

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 Bajnok DSE Nemesvamos 4 4 0 0 8 78 35 43
2 ŽARK Split 4 3 0 1 6 70 38 32
3 Olimpija 4 2 0 2 4 57 43 14
4 ŽRK Izviđač 4 1 0 3 2 29 68 -39
5 Ferencvaroš 3 4 0 0 4 0 22 72 -50

GRUPA D

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 Split 2010 3 3 0 0 6 55 19 36
2 RK Jerkovac 3 1 1 1 3 28 35 -7
3 Žalec 2 3 1 0 2 2 25 35 -10
4 Szombathely KKA 1 3 0 1 2 1 25 44 -19
RAZIGRAVANJE ZA 9.-16. MJESTO
29-06-2016 10:45
29-06-2016 08:45
29-06-2016 09:25
29-06-2016 17:25
29-06-2016 18:05
29-06-2016 18:05
RAZIGRAVANJE 17.-19. MJESTO
29-06-2016 19:25
30-06-2016 12:45
ČETVRTFINALE
29-06-2016 16:05
UTAKMICA ZA 15.MJESTO
UTAKMICA ZA 13.MJESTO
30-06-2016 12:05
UTAKMICA ZA 11.MJESTO
UTAKMICA ZA 9.MJESTO
RAZIGRAVANJE ZA 5.-8. MJESTO
30-06-2016 09:25
UTAKMICA ZA 7.MJESTO
30-06-2016 18:45
UTAKMICA ZA 5.MJESTO
UTAKMICA ZA 3.MJESTO
30-06-2016 17:15
FINALE

Oglasi

Mr. Wok

Braco company

Cvjećarnica Strelicija

Agrohortus

Pastor

Praona auta - Čović

Frizerski salon Mario

Ljekarna Vuković

Caffe bar Vice

Turistička zajednica grada Makarske

California Fitness Centar Makarska

Look and Drive

Internetski kolačići poboljšavaju Vaše iskustvo na sportmakarska.com. Da biste saznali više o kolačićima koje koristimo i kako ih izbrisati, pogledajte našu politiku kolačića.

  Nastavkom pregleda naših stranica slažete s korištenjem kolačića.