• DJEVOJKE/GIRLS 2000./2001.
  • 1.MJESTO/1st PLACE - Zelene doline Žalec
  • 2.MJESTO/2nd PLACE - Dalmatinka
  • 3.MJESTO/3rd PLACE - HYPO NO
  • 4.MJESTO/4th PLACE - BAJNOK DSE NEMESVAMOS
  • 5.MJESTO/5th PLACE - Olimpija
  • 6.MJESTO/6th PLACE - RD Izola
  • 7.MJESTO/7th PLACE - Krim
  • 8.MJESTO/8th PLACE - KFUM Stavanger 1
  • 9.MJESTO/9th PLACE - ŠDRŠ Vrhnika
  • 10.MJESTO/10th PLACE - MKS Karczew
  • 11.MJESTO/11th PLACE - AFSK 1
  • 12.MJESTO/12th PLACE - Royken OG Hurum 1
  • 13.MJESTO/13th PLACE - OIF Arendal 1
  • 14.MJESTO/14th PLACE - OIF Arendal 2
  • 15.MJESTO/15th PLACE - TRNINA
  • 16.MJESTO/16th PLACE - AFSK 2
  • 17.MJESTO/17th PLACE - Haslum IL
  • 18.MJESTO/18th PLACE - UKS Pantery Dopiewo
  • 19.MJESTO/19th PLACE - Baekkelaget
  • 20.MJESTO/20th PLACE - KFUM Stavanger 2
  • 21.MJESTO/21st PLACE - Royken OG Hurum 2
  • NAJBOLJA IGRAČICA / BEST PLAYER: NAJBOLJA IGRAČICA / BEST PLAYER: Nadja Jelšnik, Zelene doline Žalec (SLOVENIA)
  • NAJBOLJA VRATARKA / BEST GOALKEEPER: NAJBOLJA VRATARKA / BEST GOALKEEPER: Larisa Grebovšek, Zelene doline Žalec (SLOVENIA)
  • NAJBOLJA STRIJELKINJA / TOP SCORER: Saša Golavšek, Zelene doline Žalec

Rukomet 2000./2001. DJEVOJKE/GIRLS 2017

SKUPINA A / GROUP A

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 RD Izola 5 5 0 0 10 74 54 20
2 Bajnok DSE Nemesvamos 5 4 0 1 8 105 81 24
3 ŠDRŠ Vrhnika 5 3 0 2 6 90 64 26
4 OIF Arendal 1 5 2 0 3 4 78 70 8
5 Baekkelaget 5 1 0 4 2 63 79 -16
6 KFUM Stavanger 2 5 0 0 5 0 48 110 -62

SKUPINA B / GROUP B

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 Zelene doline Žalec 4 4 0 0 8 81 43 38
2 Dalmatinka 4 3 0 1 6 70 49 21
3 MKS Karczew 4 2 0 2 4 58 72 -14
4 OIF Arendal 2 4 1 0 3 2 47 74 -27
5 Haslum IL 4 0 0 4 0 40 58 -18

SKUPINA C / GROUP C

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 Olimpija 4 4 0 0 8 101 47 54
2 KFUM Stavanger 1 4 3 0 1 6 83 65 18
3 Royken OG Hurum 1 4 2 0 2 4 62 75 -13
4 AFSK 2 4 1 0 3 2 38 71 -33
5 UKS Pantery Dopiewo 4 0 0 4 0 51 77 -26

SKUPINA D / GROUP D

Pozicija Teams Odigrano P N I BOD POS.G PRIM.G GR
1 Krim 4 4 0 0 8 79 52 27
2 Hypo NO 4 3 0 1 6 78 54 24
3 AFSK 1 4 2 0 2 4 46 48 -2
4 Trnina 4 1 0 3 2 54 72 -18
5 Royken OG Hurum 2 4 0 0 4 0 35 66 -31
Razigravanje za plasman / Placement Matches 17.-21.
29-06-2017 09:20
29-06-2017 17:20
Razigravanje za plasman / Placement Matches 13.-16.
29-06-2017 16:50
29-06-2017 17:00
Razigravanje za plasman / Placement Matches 9.-12.
29-06-2017 17:30
Razigravanje za plasman / Placement Matches 1.-8.
29-06-2017 16:00
29-06-2017 16:30
Razigravanje za plasman / Placement Matches 5.-8.
29-06-2017 19:30
29-06-2017 19:40
Polufinale / Semifinal
29-06-2017 20:00
17:18
15. MJESTO / 15th PLACE
30-06-2017 14:40
13. MJESTO / 13th PLACE
30-06-2017 14:40
19:20
11. MJESTO / 11th PLACE
30-06-2017 14:40
9. MJESTO / 9th PLACE
7. MJESTO / 7th PLACE
30-06-2017 15:30
5. MJESTO / 5th PLACE
30-06-2017 16:10
3. MJESTO / 3rd PLACE
1. MJESTO / 1st PLACE

Oglasi

Mr. Wok

Braco company

Cvjećarnica Strelicija

Agrohortus

Pastor

Praona auta - Čović

Frizerski salon Mario

Ljekarna Vuković

Caffe bar Vice

Turistička zajednica grada Makarske

California Fitness Centar Makarska

Look and Drive

Internetski kolačići poboljšavaju Vaše iskustvo na sportmakarska.com. Da biste saznali više o kolačićima koje koristimo i kako ih izbrisati, pogledajte našu politiku kolačića.

  Nastavkom pregleda naših stranica slažete s korištenjem kolačića.