• DJEVOJKE/GIRLS 2002./2003.
  • 1.MJESTO/1st PLACE - Bajnok DSE
  • 2.MJESTO/2nd PLACE - Krim
  • 3.MJESTO/3rd PLACE - ŠDRŠ Vrhnika
  • 4.MJESTO/4th PLACE - ŽRK Hoteli Makarska
  • 5.MJESTO/5th PLACE - Oppsal IF
  • 6.MJESTO/6th PLACE - Ruch Chorzów
  • 7.MJESTO/7th PLACE - Zelene doline Žalec
  • 8.MJESTO/8th PLACE - UKS Pantery Dopiewo
  • 9.MJESTO/9th PLACE - Njård
  • 10.MJESTO/10th PLACE - Olimpija
  • 11.MJESTO/11th PLACE - Debreceni SC-SI
  • 12.MJESTO/12th PLACE - Altyus SRC
  • 13.MJESTO/13th PLACE - SAMOBOR
  • 14.MJESTO/14th PLACE - UDARNIK
  • 15.MJESTO/15th PLACE - Hercules Handball
  • 16.MJESTO/16th PLACE - BSF Bjørkelangen
  • NAJBOLJA IGRAČICA / BEST PLAYER: Ana Jarc, Krim (SLOVENIA)
  • NAJBOLJA VRATARKA / BEST GOALKEEPER: Laura Orban, (HUNGARY)
  • NAJBOLJA STRIJELKINJA / TOP SCORER: Hana Gabrovšek ŠDRŠ Vrhnika (SLOVENIA) / 47 golova

Rukomet 2002./2003. DJEVOJKE/GIRLS 2017

SKUPINA A / GROUP A

Pozicija Teams Odigrano P N I Diff BOD POS.G PRIM.G GR
1 Krim 3 3 0 0 47 - 28 6 47 28 19
2 Oppsal IF 3 2 0 1 41 - 27 4 41 27 14
3 Debreceni SC-SI 3 1 0 2 40 - 47 2 40 47 -7
4 Udarnik 3 0 0 3 24 - 50 0 24 50 -26

SKUPINA B / GROUP B

Pozicija Teams Odigrano P N I Diff BOD POS.G PRIM.G GR
1 Zelene doline Žalec 3 2 0 1 49 - 38 4 49 38 11
2 UKS Pantery Dopiewo 3 2 0 1 53 - 51 4 53 51 2
3 Njaord 3 2 0 1 43 - 41 4 43 41 2
4 Samobor 3 0 0 3 25 - 40 0 25 40 -15

SKUPINA C / GROUP C

Pozicija Teams Odigrano P N I Diff BOD POS.G PRIM.G GR
1 ŠDRŠ Vrhnika 3 3 0 0 47 - 29 6 47 29 18
2 ŽRK Hoteli Makarska 3 2 0 1 50 - 35 4 50 35 15
3 Altyus SRC 3 1 0 2 35 - 44 2 35 44 -9
4 Hercules Handball 3 0 0 3 36 - 60 0 36 60 -24

SKUPINA D / GROUP D

Pozicija Teams Odigrano P N I Diff BOD POS.G PRIM.G GR
1 Bajnok DSE Nemesvamos 3 3 0 0 56 - 30 6 56 30 26
2 Handball Ruch Chrozow 3 2 0 1 47 - 39 4 47 39 8
3 Olimpija 3 1 0 2 38 - 24 2 38 24 14
4 BSF Bjorkelangen 3 0 0 3 14 - 62 0 14 62 -48
Razigravanje za plasman / Placement Matches 13.-16.
29-06-2017 10:10
29-06-2017 10:10
Razigravanje za plasman / Placement Matches 9.-12.
29-06-2017 09:20
29-06-2017 09:20
Razigravanje za plasman / Placement Matches 1.-8.
Razigravanje za plasman / Placement Matches 5.-8.
Polufinale / Semifinal
29-06-2017 16:00
15. MJESTO / 15th PLACE
13. MJESTO / 13th PLACE
30-06-2017 10:50
11. MJESTO / 11th PLACE
9. MJESTO / 9th PLACE
30-06-2017 10:10
7. MJESTO / 7th PLACE
5. MJESTO / 5th PLACE
3. MJESTO / 3rd PLACE
1. MJESTO / 1st PLACE

Oglasi

Mr. Wok

Braco company

Cvjećarnica Strelicija

Agrohortus

Pastor

Praona auta - Čović

Frizerski salon Mario

Ljekarna Vuković

Caffe bar Vice

Turistička zajednica grada Makarske

California Fitness Centar Makarska

Look and Drive

Internetski kolačići poboljšavaju Vaše iskustvo na sportmakarska.com. Da biste saznali više o kolačićima koje koristimo i kako ih izbrisati, pogledajte našu politiku kolačića.

  Nastavkom pregleda naših stranica slažete s korištenjem kolačića.