2 UVSE 9 4 3 0 1 33 57 24
3 VK Jadran 6 4 2 0 2 -12 23 35
4 AVK Triglav 3 4 1 0 3 -34 20 54
5 VK Galeb Makarska rivijera 0 4 0 0 4 -31 16 47

I ove godine Grad Makarska, Turistička zajednica grada Makarske i Vaterpolski klub „Galeb - Makarska rivijera“ domaćini su međunarodnog vaterpolskog turnira „Mladi galeb“, koji po šesnaesti put okuplja najbolje vaterpolske momčadi iz Europe. Pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Makarske, gospodina Tonća Bilića, a uz svesrdnu pomoć naših sponzora uspjeli smo organizirati vaterpolski turnir koji će omogućiti visoku kvalitetu natjecanja i koji će u našem gradu i šire dodatno promovirati vaterpolo i pobuditi zanimanje mladih za uključivanjem u ovaj sport. Svim sudionicima vaterpolskog turnira „Mladi galeb“ želim srdačnu dobrodošlicu, ugodan boravak i lijepo druženje u našem gradu, te posebno želim da se u duhu sportske borbe ostvare dobri rezultati, a neka pobjedi najbolji. Dobro došli u Makarsku, Predsjednik VK „Galeb - Makarska rivijera“: Vlado Lalić

Utakmice će se odigravati po FINA vaterpolo pravilima, na terenu dimenzija 25 x 17 metara i s loptom br. 4 - women. Broj članova momčadi nije ograničen, ali na svakoj utakmici može nastupiti najviše 15 igrača. Vrijeme trajanja utakmice je 4 x 7 minuta, sa po 2 minute pauze između četvrtina. Svaka momčad ima pravo na dva time-outa u utakmici, neovisno o kojoj se četvrtini radi.