11. Međunarodni nogometni turnir "Mali Zmaj 2019." 24. - 27.10.2019.

25 Listopad 2019
Tko ide u završnicu turnira ?!
Donosimo satnice svih susreta
29 Prosinac 2018
Skuhan(a) Makarana 2018.g! Povijest se ponavlja - Makarana 2018.g ima novog pobjednika!
Sudionici 1/8 finala Makarane 2018.
20 Studeni 2019
Osim osvojenih medalja, borci JK Biokovo su svojim plasmanima, osigurali klubu još jedan pehar, ovaj put za 5. mjesto u ukupnom poretku klubova
12 Studeni 2019
Petra Suvajdžić, Diana Rogga, Amelie Carl Vadnjal, Mija Bajić, Nina Katavić, Lucija Bilas, Ana Hrkać, Sanja Puharić, Vanessa Rogga i Mara Topić
7 Listopad 2019
Trilersko finale !
4 Listopad 2019
Ne, nije rukometni rezultat 17:17, nego vjerovatno najbolja utakmica do sada ikad odigrana na ovom turniru
22 Rujan 2019
Prvoligaško televizijsko finale ! Odlična kvaliteta turnira, gdje su treneri zadovoljni otišli kućama, sa pravom slikom stanja svojih momčadi.
21 Rujan 2019
Slobodno se može reći da su danas sa početkom u 20:00h odigrana dva finala !
14 Kolovoz 2019
KK Amfora ( HRV) - Global Sports Academy ( USA ) 64:68 !
24 Lipanj 2019
Samo par sati ranije igrali su utakmicu u kojoj je pobjeda značila finale, a poraz borbu za 7 mjesto! Uz preokret su otišli do kraja
2 Svibanj 2018
Posljednja tri seta turnira , između dvije igračice koje su najviše pokazale na turniru, dostojan scenarija za triler ! Tena Lukas kao prva nositeljica i Lea Bošković kao 6 na ovom turniru su priuštile ljubiteljima tenisa 120 minuta – svega.