Vrhunska organizacija, 400 judaša, pet država - sve u jedan dan ! 

U organizaciji Judo kluba “Biokovo” u Gradskoj sportskoj dvorani u Makarskoj održan je Međunarodni judo turnir Kup Makarske 2019. – 8. memorijalni turnir ” Tajmir Nola “. Na turniru je sudjelovalo 400 judaša - 31 kluba iz pet država: Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Kosova i Ukrajine. Osmo izdanje turnira trajalo je punih devet sati, nakon kojih su podijeljene nagrade za najbolje ekipe i pojedince. JK Biokovo je nastupilo sa 60 judaša, koji su osvojili 40 medalja, od toga 7 zlatnih, 13 srebrnih i 20 brončanih i postigli su sljedeće uspjehe


1. mjesto su osvojili: Paola Petričević (2X), Mia Beus, Iva Borić, Vlatka Hrkać, Sanja Puharić i David Vela.
2. mjesto su osvojili: Roko Puharić (2X), Iva Ćorluka, Vlatka Hrkać, Leo Kurtović, Iva Perić, Frane Puharić, Paula Rozić, Mara Ševelj, Petra Suvajdžić, Bariša Talijančić, Karlo Tolj i Branko Vela.
3. mjesto su osvojili: Igor Andrijašević, Luka Ćorluka, Iva Ćorluka, Ivan Ćorluka, Ana Hrkać, Ivan Jurić, Tin Šalinović, Mara Ševelj, Ante Šimić, Iva Sokol, Julijan Talijančić, Mija Bajić, Matija Granić, Matej Kurtović, Luka Milić, Filip Pejković, Matea Šimić, Enzo Sisarić, Iva Sokol i Laura Vekić.

Još su nastupili: Jure Nizić, Josip Pejković, Dea Radomiljac, Marko Šehić, Roza Topić, Adrian Jakir, Korina Perić, Lucija Vela, Gita Vodanović, Marta Vodanović i Patrik Lulić.

Ukupan poredak klubova:
1. JK Pujanke – Split
2. JK Biokovo – Makarska
3. JK Dalmacijacement – Kaštel Sućurac
4. JK Tempo – Podstrana
5. JK Okruk – Čiovo

Najuspješniji klubovi po uzrasnim kategorijama:,
U10 – JK Biokoko Makarska (Muški), JK Pujanke Split ( Ženske )
U12 – JK Pujanke Split (Muški), JK Tempo Podstrana ( Ženske )
U14 – JK Kotor, Crna Gora (Muški), JK Pujanke Split ( Ženske )
U16 – JK Pujanke Split  (Muški), JK Pujanke (Ženske )
U18 – JK Biokovo Makarska (Muški ), JK Biokovo Makarska ( Ženske )
VET – JK Dugave Zagreb, JK Biokovo Makarska ( Ženske )

Pojedinačne nagrade za najbolje natjecatelje po uzrasnim kategorijama:
U10 – Nikola Petrović (JK Kotor), Dalia Schmuch ( JK Konavle Cavtat )
U12 – Denin Čengić (JK Bosna Sarajevo ), Luca Lokas ( JK Šibenik )
U14 – David Grigorij ( JK Siaultras, Ukrajina ), Helena Lukač ( JK Zvijezda Banja Luka )
U16 – Domagoj Jozeljić ( JK Neretva Mostar ), Ena Ninčević ( JK Pujanke Split )
U18 – Domagoj Jozeljić ( JK Neretva Mostar ), Rezarta Halimi ( JK Polici Priština )
VET – Mario Baković ( JK Duman Livno ), Sanja Puharić ( JK Biokovo Makarska )

Donosimo REZULTATE po kategorijama - Limači U10 , Curice U10Curice U12Dječaci U12Dječaci U14Djevojčice U14Mlađi kadeti U16Mlađe kadetkinje U16Mlađi kadeti U18Mlađe kadetkinje U18 i po prvi put ekipa VETERANA - Veterani muški i Veterani žene 

Mr. Wok

Braco company

Pastor

Praona auta - Čović

Ljekarna Vuković

Taxi Brač

Web stranica Sport Makarska koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti.
Više informacija Slažem se Ne slažem se