• Makarska Cup 2016 U-8
  • UTAKMICA ZA 3. MJESTO
  • NK POMAK - NK UNION
  • 1:3
  • Makarska Cup 2016 U-8
  • FINALE
  • NK ADRIATIC - ŠF BAMBINOSI
  • 1:2

Sezone

Name Team/Individual Open Registration Start Date End Date Participants
"Kate Erceg" 2016. - 14. Međunarodni memorijalni turnir Team

10  
"Kate Erceg" 2017. - 15. Međunarodni memorijalni turnir Team

12  
"Kate Erceg" 2018. - 16. Međunarodni memorijalni turnir Team

12  
"Tajmir Nola" - međunarodni memorijalni judo turnir - 2016 Individual

4  
Bluesun Tučepi Open Kvalifikacije 2018 Individual

57  
Bluesun Tučepi Open Glavni ždrijeb 2018 Individual

32  
Bluesun Tučepi Open - parovi 2018 Bluesun Tučepi Open - parovi Team

16  
Makarana 2015 Team

38  
Makarana 2014 Team

32  
Makarana 2016 Team

32  
Makarana 2017 Team

25  
Makarana 2018 Team

35  
Makarska Cup U-10 2016 Team

22  
Makarska Cup U-10 2018 Team

21  
Makarska Cup U-10 2019 Team

21  
Makarska Cup U-10 2017 Team

19  
Makarska Cup U-12 2016 Team

16  
Makarska Cup U-12 2018 Team

22  
Makarska Cup U-12 2019 Team

17  
Makarska Cup U-12 2017 Team

18  
Makarska Cup U-14 2018 Team

24  
Makarska Cup U-14 2019 Team

20  
Makarska Cup U-14 2017 Team

16  
Makarska Cup U-8 2016 Team

13  
Makarska Cup U-9 2016 Team

22  
Makarsko Ljeto 2017 Team

6  
Makarsko Ljeto 2018 Team

8  
Makarsko Ljeto 2019 Team

8  
Mali Zmaj U-11 2016 Team

32  
Mali Zmaj U-11 2017 Team

30  
Mali Zmaj U-11 2018 Team

33  
Mali Zmaj U-14 2017 Team

17  
Mali Zmaj U-14 2018 Team

25  
Mali Zmaj U-15 2016 Team

16  
Mali Zmaj U-9 2016 Team

24  
Mali Zmaj U-9 2017 Team

20  
Mali Zmaj U-9 2018 Team

19  
Memorijalni turnir Veselko Šimić 2019 - U6 Team

2  
Memorijalni turnir Veselko Šimić 2019 - U8 Team

3  
Memorijalni turnir Veselko Šimić 2019 - U10 Team

5  
Memorijalni turnir Veselko Šimić 2019 - U12 Team

5  
Međunarodni ženski vaterpolski turnir 2019 - U15 Team

8  
Mladi Galeb 2016.- 16. međunarodni vaterpolski turnir Team

10  
Mladi Galeb 2017.- 17. međunarodni vaterpolski turnir Team

16  
Mladi Galeb 2018. - 18. međunarodni vaterpolski turnir Team

16  
Pozdrav ljetu 2016 Team

10  
Pozdrav ljetu 2017 Team

14  
Pozdrav ljetu 2018 Team

13  
Pozdrav ljetu 2019 Team

20  
Rukomet 1998./1999. DJEVOJKE/GIRLS 2016 Team

5  
Rukomet 1998./1999. MUŠKI/MEN 2016 Team

5  
Rukomet 2000./2001. DJEVOJKE/GIRLS 2016 Team

26  
Rukomet 2000./2001. DJEVOJKE/GIRLS 2017 Team

21  
Rukomet 2000./2001. MUŠKI/MEN 2016 Team

19  
Rukomet 2000./2001. MUŠKI/MEN 2017 Team

13  
Rukomet 2002./2003. DJEVOJKE/GIRLS 2016 Team

32  
Rukomet 2002./2003. DJEVOJKE/GIRLS 2017 Team

16  
Rukomet 2002./2003. MUŠKI/MEN 2017 Team

14  
Rukomet 2002./2003. MUŠKI/MEN 2016 Team

15  
Rukomet 2004. DJEVOJKE/GIRLS 2017 Team

12  
Rukomet 2004. MUŠKI/MEN 2017 Team

9  
Rukomet 2004./2005. DJEVOJKE/GIRLS 2016 Team

19  
Rukomet 2004./2005. MUŠKI/MEN 2016 Team

17  
Rukomet 2005./2006. DJEVOJKE/GIRLS 2017 Team

6  
Rukomet 2005./2006. MUŠKI/MEN 2017 Team

9  
Završni turnir popune prve muške lige Omiš 2019 Team

5  

Mr. Wok

Braco company

Pastor

Praona auta - Čović

Ljekarna Vuković

Taxi Brač

Web stranica Sport Makarska koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti.
Više informacija Slažem se Ne slažem se