Tko pakira kufere ,a tko ide u završnicu ?! Svega 6 od mogućih 26 ekipa ima prolaz - ostali to još moraju potvrditi odnosno izboriti !!
 
Split - Sarajevo i Zadar - Lučko otvaraju subotnji dan turnira u 8.00h ! Obzirom na stanje na tablicama, ovo je najneizvjesniji turnir do sada. Posljednja utakmica jučerašnjeg dana (petak) između Rudar Labina i Olimpije najbolji je pokazatelj drame na travnjaku. Bez obzira na kvalitetniju i uigraniju ekipu NK Olimpije , NK Rudar Labin je pokazao kako zajedništvo i timski rad od prve do zadnje minute "donosi vrijedna 3 boda"! Nakon kratkog pritiska i kornera za Rudar, neopreznost obrane Olimpije koja ruši Čenaja i jedanesterac ! Miran, priseban , precizno jak udarac Halilčevića u donji desni kut vratar i na semafori je 0:1, sredinom drugog dijela! Tada kreće trka Olimpije i Talijanski bunker Rudara, koji je do kraj složio još par kontri ali kada igraći U14 kategorije sami traže zamjenu, onda znate da su dali i zadnji atom snage da sačuvaju bodove za vodeće mjesto na tablici! Jedini su u kategoriji U14 osigurali prolaz u završnicu, dok ostalima "subotnji prolaz visi"! Ništa manje neizvjesno u kategoriji U12 gdje će sigurno završnicu vidjeti Osijek i Bambinosi, dok će ekipe Hajduka, Slavie, Sarajeva, Tim kabela morati SAMO pobjedama tražiti prolaz. Jedina kategorija koja je "malo mirnija" je U10, gdje su prolaz osigurali Hajduk, Slavia i Neretva, dok će iz skupine B, C i D jedan predstavnik od trenutno trojice koja mogu proći, morati pakirati kofere i kući !
 
U14
 Grupa A:  HNK HAJDUK SPLIT, NK SOLIN, HRNK ZMAJ MAKARSKA, JONKOPINGS SODRA IF,  FK OLIMPIK SARAJEVO
 
Rezultati petak : 26.04.2019. 
8,30 Zmaj Makarska – Olimpik Sarajevo  0:1  
11,50 Olimpik Sarajevo – Jonkopings Sodra  2:1 
15,10 Jonkopings Sodra – Zmaj Makarska  0:1 

Subotnje utakmice :  27.04.2019. 
13,30 Solin – Olimpik Sarajevo 
13,50 Jonkopings Sodra – Hajduk Split 
17,10 Hajduk Split – Olimpik Sarajevo 
17,40 Zmaj Makarska – Solin
 
Grupa B:  NK OLIMPIJA LJUBLJANA, NK IMOTSKI 1991, NK ADRIATIC SPLIT, NK URANIA BAŠKA VODA, NK RUDAR LABIN
  
Rezultati petak : 26.04.2019. 
11,00 Olimpija Ljubljana – Urania Baška Voda  2:0 
13,30 Rudar Labin – Urania Baska Voda  4:0
20,50 Rudar Labin – Olimpija Ljubljana 1:0 

Subotnje utakmice : 27.04.2019. 
10,00 Imotski 1991 – Urania Baška Voda 
14,20 Adriatic Split – Rudar Labin 
14,40 Olimpija Ljubljana – Imotski 1991 
18,00 Adriatic Split – Olimpija Ljubljana
 
Grupa C:  FK SARAJEVO, NK OMIŠ, NK DUBRAVA TIM KABEL ZAGREB, RNK SPLIT, NK VODICE
 
Rezultati petak : 26.04.2019. 
11,00 Sarajevo – Omiš  2:1 
11,50 Dubrava Tim Kabel Zagreb - Split  0:2 
15,30 Omiš – Dubrava Tim Kabel Zagreb  0:3 
16,00 Vodice – Sarajevo  0:0 
20,00 Split – Vodice  3:0

Subotnje utakmice : 27.04.2019. 
8,00 Split - Sarajevo 
10,30 Vodice – Omiš 
14,30 Sarajevo – Dubrava Tim Kabel Zagreb 
15,30 Omiš – Split 
16,50 Dubrava Tim Kabel Zagreb – Vodice 

Grupa D: SK SLAVIA PRAHA, NK ZADAR , HNK RIJEKA, NK NERETVA METKOVIĆ, NK LUČKO ZAGREB
 
Rezultati petak : 26.04.2019. 
9,20 Rijeka – Lučko Zagreb  0:0
12,40 Slavia Prag – Zadar  0:0
14,20 Lučko Zagreb – Neretva Metković  2:0 
16,20 Zadar - Rijeka  0:1
17,40 Neretva Metković – Slavia Prag  1:1
 
Subotnje utakmice : 27.04.2019. 
8,00 Zadar – Lučko Zagreb 
8,50 Rijeka – Neretva Metković 
15,10 Lučko Zagreb – Slavia Prag 
15,20 Neretva Metković – Zadar 
18,50 Slavia Prag – Rijeka 
 
U-12
Grupa A: HNK HAJDUK SPLIT, NK IMOTSKI 1991, NK TEKSTILAC RAVNICE ZAGREB, NK DUBRAVA TIM KABEL ZAGREB B, FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 

Rezultati petak : 26.04.2019
8,30 Dubrava Tim Kabel B – Mladost Doboj Kakanj   0:2
12,40 Mladost Doboj Kakanj – Tekstilac Ravnice Zagreb   0:3
16,50 Tekstilac Ravnice Zagreb – Dubrava Tim Kabel B  0:0
 
Subotnje utakmice : 27.04.2019. 
9,40  Imotski 1991 – Mladost Doboj Kakanj 
11,50 Mladost Doboj Kakanj – Hajduk Split 
13,00 Tekstilac Ravnice Zagreb – Imotski 1991 
16,20 Dubrava Tim Kabel Zagreb B – Hajduk Split 

Grupa B: FK SARAJEVO, NK SOLIN, HRNK ZMAJ MAKARSKA, NK DUBRAVA TIM KABEL A 

Rezultati petak : 26.04. 2019. 
9,20 Sarajevo – Dubrava Tim Kabel Zagreb A   0:0 
11,50 Zmaj Makarska – Sarajevo   0:3
 
Subotnje utakmice :  27.04.2019. 
12,10 Dubrava Tim Kabel Zagreb A – Zmaj Makarska 
12,40 Sarajevo – Solin 

Grupa C: SK SLAVIA PRAHA, FK RUDAR KAKANJ, NK VODICE, NK NERETVA METKOVIĆ 

Rezultati petak,26.04.2019
10,10 Slavia Prag – Rudar Kakanj  7:0
13,30 Rudar Kakanj – Vodice  3:0 
14,20 Neretva Metković – Slavia Prag  0:4
18,30 Vodice – Neretva Metković  0:3 
 
Subotnje utakmice : 27.04.2019 
8,50 Artificial Grass: Neretva Metković – Rudar Kakanj 
9,40 Artificial Grass: Slavia Prag – Vodice 

Grupa D: NK OSIJEK, ŠF BAMBINOSI SARAJEVO, NK POMAK SPLIT, NK OMIŠ 

Rezultati petak : 26.04. 2019. 
10,10 Bambinosi Sarajevo – Pomak Split  1:0
11,00 Osijek – Omiš  5:0
14,40 Omiš – Bambinosi Sarajevo  0:2
15,10 Pomak Split – Osijek  0:8

Subotnje utakmice : 27.04.2019. 
11,00 Osijek – Bambinosi Sarajevo 
11,20 Pomak Split – Omiš 

U-10 
Grupa A: HNK HAJDUK SPLIT, NK ADRIATIC SPLIT, NK ORKAN DUGI RAT, NK GOSPIĆ 91 

Rezultati petak, 26.04.2019
17,10  Gospić 91 – Orkan Dugi Rat  0:0 

Subotnje utakmice, 27.04.2019 
11,10 Gospić 91 - Adriatic 
13,50 Hajduk Split – Gospić 91 

Grupa B: NK OSIJEK A, NK SOLIN, DNK TALENT SPLIT, HNK JADRAN TUČEPI, NK ARBANASI ZADAR
 
Rezultati petak : 26.05.2019 
12,40 Jadran Tučepi – Osijek A  0:4 
17,10 Arbanasi Zadar – Jadran Tučepi   3:1 
19,10 Osijek A – Arbanasi Zadar  2:1
 
Subotnje utakmice : 27.04. 2019. 
10,30 Solin – Osijeka A 
11,10 Talent Split – Arbanasi Zadar 
13,10 Jadran Tučepi – Solin 
13,50 Osijek A – Talent Split 

Grupa C: HRNK ZMAJ MAKARSK, NK RUDAR Labin, NK IMOTSKI 91, NK VODICE
 
Rezultati : Petak, 26.04.2019
12,40 Rudar Labin – Vodice  0:1 
19,10 Vodice – Zmaj Makarska  1:3
 
Subotnje utakmice : 27.04.2019. 
10,30 Zmaj Makarska – Rudar Labin 
11,50 Imotski 1991 – Vodice 

Grupa D: FK SARAJEVO, FK RUDAR KAKANJ, NK OSIJEK B, HNK NEUM 

Rezultati : petak, 26.04.2019
13,20 Sarajevo – Rudar Kakanj   2:0
14,00 Osijek B – Neum  2:4 
18,30 Neum – Sarajevo   1:0
18,30 Rudar Kakanj – Osijek B  0:1
 
Subotnje utakmice : 27.04.2019 
11,50 Sarajevo – Osijek B 
12,30 Neum – Rudar Kakanj 

Grupa E: SK SLAVIA PRAHA, NK NERETVA METKOVIĆ, FK MLADOST DOBOJ KAKANJ, NK OMIŠ 

Rezultati : petak, 26.04.2019 
13,20 Slavia Prag – NK Jadran LP  8:0 
14,00 Neretva Metković – Mladost Doboj Kakanj  2:0 
17,50 Mladost Doboj Kakanj – Slavia Prag  0:4 
17,50 NK Jadran LP – Neretva Metković  0:5
 
Subotnje utakmice :  27.04.2019 
12,30 Slavia Prag – Neretva Metković 
13,10 Omiš – Mladost Doboj Kakanj 

Članak 4. Poredak u skupini određuje se na osnovi slijedećih parametara po redu kako slijedi: a) Broj osvojenih bodova b) Međusobni susreti (u slučaju više ekipa formira se posebna tablica tih ekipa) c) Gol razlika d) Više postignutih golova e) Kazneni udarci U eliminacijskom dijelu natjecanja nakon neriješenog rezultata slijede kazneni udarci (tri igrača za kategoriju U-10, a pet igrača za kategorije U-12 i U-14), a ukoliko se ni tada ne dobije pobjednik svaka ekipa izvodi po jedan kazneni udarac do konačne odluke (različiti izvođaći dok se svi ne izredaju). Ukoliko sustav natjecanja zahtjeva da se izabere najbolja trećeplasirana ili četveroplasirana ekipa onda su parametri sliedeći: a) Osvojeni bodovi b) Gol razlika c) Više postignutih golova d) Ždrijeb (bacanje novčića)
 
Kretanje na tablicama pratite na našim stranicama ! 

Mr. Wok

Braco company

Pastor

Praona auta - Čović

Ljekarna Vuković

Taxi Brač

  • MAKARSKA CUP 2017 - POBJEDNICI U-10NK Krško - Krško

    MAKARSKA CUP 2017 - POBJEDNICI U-10NK Krško - Krško

  • MAKARSKA CUP 2017 - POBJEDNICI U-12HNK Hajduk - Split

    MAKARSKA CUP 2017 - POBJEDNICI U-12HNK Hajduk - Split

  • MAKARSKA CUP 2017 - POBJEDNICI U-14HNK Rijeka - Rijeka

    MAKARSKA CUP 2017 - POBJEDNICI U-14HNK Rijeka - Rijeka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Web stranica Sport Makarska koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti.
Više informacija Slažem se Ne slažem se