• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Petak, 28.09.2018.g u gradskoj sportskoj dvorani, 16.po redu međunarodni odbojkaški turnir Kate Erceg će otvoriti odbojkašice - Rudara protiv Triglava i Makarska protiv Triglava II, sa početkom u 10.30h.

Odbojkašice su raspoređene u četiri skupine A,B,C i D sa po tri ekipe. Nakon razigravanja po principu svatko sa svakim, trečeplasirane ekipe će formirati jednu skupinu te po Berger sustavu odmjeriti snage za plasman od 8.- 12.mjesta.
Prvo i drugo plasirane ekipe iz svi grupa, razigravaju po princimu A1-B2, A2-B1 i dalje, te nakon tih odigranih susreta pobjednici čine - apsolutne pobjednike skupina.
Svi pobjednici idu u skupinu 1 - nakon razigravanja A1-D1 i B1-C1, pobjednici igraju finale, poraženi za 3-mjesto na turniru.
Po istom principu kao i za prvaka, će se igrati za plasman od 5. - 8.mjesta .
Finale je na rasporedu u nedjelju, 30.09, sa početkom u 11.30h.

Ovakvim sustavom igranja, Organizator je želio svakoj ekipi zajamčiti maximalni broj utakmica na turniru, na zadovoljstvo igračica ali i trenera kojima ovaj turnir jako dobro dođe za dodatno brušenje forme. Velika prednost za razvoji igračica je, po riječima trenera, to što igraju protiv različitih ekipa iz drugih zemalja te je to pravi ispit za njih - "da vide gdje su"!
Ekipa iz Sinja i Zagreba će ovaj put morati na " vrući stolac" kod Žane u emisiju TIME OUT ju petak i subotu sa početkom u 13.15h, dok će svi rezultati , fotografije , intervjuji i prijenos uživo biti dostupni na našim stranicama.

Raspored po skupinama :

Skupina A
Reprezentacija Zagreb
ŽOK Sinj
ŽOK Tabor

Skupina B:
ROK Rudar
ŽOK Triglav
ŽOK Trogir

Skupina C:
ŽOK Galeb
ŽOK Dubrovnik
OK Dinamo

Skupina D:
ŽOK Gimnazijalac
ŽOK Triglav II
OK Makarska

Raspored igranja :

Petak 28.09
10.30h ŽOK RUDAR - TRIGLAV 1
10.30h OK MAKARSKA – TRIGLAV 2
12.00h ŽOK TRIGLAV 1 – ŽOK TROGIR
14.30h ŽOK GIMNAZIJALAC – ŽOK TRIGLAV 2
16.00h ŽOK GALEB – ŽOK DUBROVNIK
16.00h ŽOK TABOR – REP. ZAGREBA
17.30h OK DINAMO – ŽOK DUBROVNIK
17.30h ŽOK TABOR – ŽOK SINJ

Otvaranje turnira :

19.00h ŽOK GALEB – OK DINAMO
19.00h REP. ZAGREBA – ŽOK SINJ
20.00h OK MAKARSKA – ŽOK GIMNAZIJALAC
20.00h ROK RUDAR – ŽOK TROGIR

Subota 29.09:

9.00h A3 - B3
9.00h C 3 – D 3
10.30h A1 - B2
10.30h A2 - B1
12.00h C1 - D2
12.00h D1 - C2
13,30h B3 - C3
13.30h A3 - D3
18.00h A2 - D2
18.00h B2 - C2
19.30h A1 - D1
19.30h B1 - C1

Nedjelja 30.09 :

9.00h A3 - C3
9.00h 7.mjesto-poraženi od 2A-2D i 2B-2C
10.00h 5.mjesto-pobjednici od 2A-2D i 2B-2C
10.00h 3.mjesto-poraženi od 1A-1D i 1B-1C
11.30h FINALE

Zatvarnje turnira i dodjela nagrada najboljoj igračici, smečerki, blokerki , tehničarki i "šestorki", je u planu oko 14.00h po završetku finalnog ogleda.

Mr. Wok

Braco company

Pastor

Praona auta - Čović

Ljekarna Vuković

Taxi Brač

Web stranica Sport Makarska koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti.
Više informacija Slažem se Ne slažem se