Ne, nije rukometni rezultat 17:17, nego vjerovatno najbolja utakmica do sada ikad odigrana na ovom turniru

 
Kada se za mjesto u finalu turnira, ravnopravno bori ČAK 6 ekipa, koje su danas igrom pokazale da to zaslužuju - što reći nego pohvale organizatoru. Otvaranje turnira u nekoliko dugih crtica : crveni i žuti kartoni, isključenja, nevjerojatni golovi sa pola igrališta, golovi u zadnjim sekundama za pobjedu, potezi pojedinaca zbog kojih su gledatelji pljeskali bez obzira o kojoj se momčadi radilo, kontre i polukontre iz vaterpolo udžbenika, 17:17 rezultat, ne rukometni, već dviju možda ponajboljih ekipa gdje su se napadi izmjenjivali ko na traci - atomski vaterpolo, obrane vratara sa zvukom sirene iz čistih kontri jedan na jedan i još mnogo toga dramatičnog je stalo u današnji dan. 
 
Europsko prvenstvo u Makarskoj - opravdan naslov već prvog dan! Kuglice, ali i rezultati su tako htjeli da u skupinu od 9-12 mjesta budu zaista 4 podjednake momčadi, dok je ždrijeb za završnicu odnosno za put u polufinale bio "pravedan ali nemilosrdan". Svi parovi su izjednačeni i pobjednika će odlučivati isključivo sitni detalji - bilo kako bilo mi u LIVE STREAMU donosimo susrete, on line rezultate na našim stranicama, www.radiomakarska.com donosi izvješća, a fotografije uskoro možete pogledati u našem albumu. 
   
Jučerašnji rezultati :
1. Kolo - petak (jutro) 4.10.2019
08:30 CN Barcelona 17 - 12 SV NRW
09:30 VK Partizan Raiffeisen 16 - 4 AVK Triglav
10:30 VK Primorac 17 - 8 VK Mornar Brodospas
11:30 PSN Zrt. Sportiskola 13 - 7 VK Galeb Makarska rivijera
 
2. Kolo - petak (poslije podne) - 4.10.2019.
13:00 SV NRW 7 - 16 VK Jug Croatia osiguranje
14:00 AVK Triglav 5 - 8 PVK Jadran Carine
15:00 VK Mornar Brodospas 4 - 11 HAVK Mladost
16:00 VK Primorje Erste banka 10 - 13 PSN Zrt. Sportiskola
 
3. Kolo - petak (navečer) - 4.10.2019.
18:00 VK Jug Croatia osiguranje 17 - 9 CN Barcelona
19:00 PVK Jadran Carine 17 - 17 VK Partizan Raiffeisen
20:00 HAVK Mladost 9 - 16 VK Primorac
21:00 VK Galeb Makarska rivijera 12 - 12 VK Primorje Erste banka
 
Najava susreta za danas : 
4. Kolo - subota (jutro) - razigravanje za plasman 9.-12. mjesta
08:00 SV NRW (A3) - AVK Triglav (B3)
09:00 Mornar Brodospas (C3) - Galeb MR (D3)
 
5. Kolo - subota (jutro) - četvrtzavršnica
10:00 VK Jug Croatia osiguranje - PVK Jadran Carine
11:00 VK Partizan Raiffeisen - CN Barcelona
12:00 VK Primorac - VK Primorje Erste banka
13:00 PSN Zrt. Sportiskola - HAVK Mladost

A šta nas tek čeka u popodnevnim i večernjim satima ?!

 

Mr. Wok

Braco company

Pastor

Praona auta - Čović

Ljekarna Vuković

Taxi Brač

Web stranica Sport Makarska koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti.
Više informacija Slažem se Ne slažem se